přijímáme platby kartou VISA MASTER FREE WIFI připojení na WIFI zdarma

Prodlužování vlasů

PRODLUŽOVÁNÍ,MELÍROVÁNÍ A ZAHUŠŤOVÁNÍ VLASŮ KERATINEM  

SO.CAP. hair extension patří mezi nejžádanější, nejšetrnější a nejbezpečnější způsob, jak prodloužit a zahustit vlasy.
Vlasy aplikujeme pomocí metody prodlužování vlasů keratinem - metoda, která je šetrná k vašim vlasům.
Prodloužíme Vám vlasy a změníme image během několika hodin. Pracujeme s výrobky celosvětově uznávané italské firmy SO.CAP. Tato firma má vedoucí postavení na trhu profesionálních vlasových a kadeřnických produktů pro prodlužování vlasů.
Používáme ryze přírodní vlasy,protože se dokonale přizpůsobí vašim vlastním vlasům. Nabízíme 81 různých odstínů, 3 délky, rovné,vlnité i kudrnaté vlasy. Za rozumnou cenu vám dokážeme vytvořit účes prodloužením, zhuštěním nebo promelírováním vlasů.

Detailní informace o prodlužování vlasů keratinem,vlasový vzorník a produkty můžete stáhnout zde ve formátu pdf.

Prodlužování melírování či zahušťování vlasůvlasový vzorník

Vlasy jsou spojeny pomocí keratinu, který zajišťuje pevný, téměř neznatelný spoj. Keratin je složka obsažena v živých vlasech, proto Váš vlastní vlas může po prodloužení volně dýchat, vyživovat se i růst, zatímco u jiných metod (speciální vlasové kroužky, lepidla, kovové spojky, splétání vlasů aj.) může dojít k poškození vlasů. 

Posun vlasů 

Po 3-4 měsících (v závislosti na rychlosti růstu vlasů) je třeba vlasy posunout blíže k temeni hlavy tzn. sundat nastavené prameny vlasů a znovu je připevnit blíž ke kořínkům cca po 3-7 dnech. Pro tento proces obnovování SO.CAP. vyvinul speciální gel, Solgel, kterým se jednoduše uvolní keratin od vlasů a prameny se jednoduchým způsobem stáhnou, aniž by se narušila struktura živých vlasů. Na sundané vlasy se připojí nová keratinová destička a pramen se může opět aplikovat na vlasy.


Výhodou metody je i to, že přidané vlasy se dají opakovaně použít a není nutné je při každém posunutí nahradit vlasy jinými. Životnost nastavovaných vlasů je cca. 1 rok, v závislosti na péči.
Aplikace pramenů se může provádět na jakoukoliv strukturu vlasu, vlasy barvené, zesvětlované a nebo preparované. Z široké škály barev pramenů a různého typu zvlnění si každá žena vybere typ a barvu vlasů.

Péče a rady o nastavené vlasy

Nastavené vlasy se mohou barvit né vyšším než 6% peroxidem, fénovat, žehlit,kulmovat a natáčet,kulma a žehlička nesmí přijít na keratin,tím by došlo k jeho poškození. Neměly by se melírovat a aplikovat na ně trvalou (tím poškozujeme nastavené vlasy a zkracujeme jejich životnost). Při česání je důležité používat speciální kartáč se silikonovými štětinkami, které neporušují spoje.

RADY:

 •  Vlasy oplachujte o něco déle než obvykle, jelikož přidáním vlasů se Vám zvětšil jejich objem a oplachování může trvat o něco déle.
 • Některé pramínky mohou vypadnout (max. 10%) v prvních dnech, pramínky uschovejte, mohou být znovu aplikovány. 
 • Nikdy nechoďte spát s mokrými vlasy! Na noc je nejlépe vlasy lehce svázat do volného copu, aby se nezamotaly nebo nezauzlovaly. Nikdy nechoďte spát s mokrými vlasy! 
 • S pramínky zacházejte se stejnou opatrností jako s Vašimi vlastními vlasy. Dobrou následnou péči a pravidelnými návštěvami u Vašeho kadeřníka zajistíte, že pramínky budou vypadat skvěle po dlouhou dobu. 
 • Pokud chodíte pravidelně plavat nebo se koupete v mořské vodě, doporučujeme používat koupací čepici. Sůl a chemikálie by mohly poškodit vlasové spoje.
 • Nehrajte si zbytečně se spoji. 
 • Nedoporučujeme: Saunu,trvalit,odbarvovat a barvit více jak 6%H2O2

Firma SO.CAP. vyvinula speciální řadu vlasové kosmetiky FOR YOU (4U), která poskytuje dokonalou péčí o nastavené vlasy a pomáhá jim prodloužit jejich životnost.
Tato řada obsahuje:

 • Superhydratační šampon na vlasy - vysoce výživný šampon obsahující komplex zvlhčujících složek podporujících poddajnost vlasu, obsahuje glycerin, který napomáhá zvlhčovat vlas.
 • Výživná maska na vlasy - výživná a ochranná maska obohacená silikonovým komplexem, kreatinem a rostlinnými výtažky, šetrně přistupuje ke struktuře vlasu, zabraňuje jeho poškození a je ideální pro chemicky upravené vlasy, podporuje lesk a elasticitu a vlasy jsou lehce rozčesatelné.
 • Sprej pro zlepšení struktury vlasu - obnovuje a dodává vlasům přirozený lesk, má antistatický účinek, a proto je vhodný pro nepoddajné vlasy
 • Proteiny z hedvábí - koncentrované ošetření bez oplachování, má okamžité ochranné reparační účinky na konce i celou délku narušených vlasů, navrací zdraví a zářivý vzhled, výrobek je obohacený komplexem silikonů a kakaovým olejem, které hydratují a zlepšují rozčesávání vlasů

Prodlužování vlasů je díky této nové revoluční metodě snažší a dostupnější než dříve.

Důležitým krokem před aplikací je konzultace kadeřníka s klientkou.Proškolený kadeřník dokáže určit, kolik pramenů je třeba a do jakých partií by se měly aplikovat. Doporučí klientce délku a barvu vlasů,která je pro ni nejvýhodnější.

ukázka z výstavy  http://www.brightcove.tv/title.jsp?title=769432961&channel=29794487

postup prodlužování

 

Postup při prodlužování vlasů

 • KROK 1: - objednejte se na bezplatnou konzultaci ohledně prodlužování vlasů
                    na tel. 775 755 758- Představíme Vám keratinovou metodu prodlužování vlasů.
 • KROK 2: - sepsání smlouvy o prodlužování vlasů, platba jednotné zálohy ve výši – 50% z celkové částky  a dohoda o termínu Vašeho prodloužení vlasů.
 • KROK 3: - aplikace vlasů (cca 4 až 6 hodin), poučení o péči a následná finální úprava účesu.
certifikát SOCAP
Kadeřnictví Eva, Komenského 827, 468 51 Smržovka, tel.: +420 775 755 758, e-mail: kadernictvieva@atlas.cz

Nábytek | Ubytování Jizerské hory